До 30-річчя Незалежності G.LVOV випустив лімітовану колекцію упаковки.

До 30-річчя Незалежності G.LVOV випустив лімітовану колекцію упаковки.

 

G.LVOV має шанувальників на всіх континентах. Ми завжди з гордістю наголошуємо, що український бренд. Тому до 30-річчя Незалежності, головного свята для кожного українця, прикрасили упаковку національною айдентіикою, яка ще більше підкреслює причетність української спадщини і результатів нашої роботи.G.LVOV має шанувальників на всіх континентах. Ми завжди з гордістю наголошуємо, що український бренд. Тому до 30-річчя Незалежності, головного свята для кожного українця, прикрасили упаковку національною айдентіикою, яка ще більше підкреслює причетність української спадщини і результатів нашої роботи.

 

 

«Для мене Незалежність – це здатність і можливість бути собою. Адже тільки коли ти можеш бути собою: не обмежуючи себе і не граючи за чужими правилами ти можеш розкритися, як квітка, проявити кращі свої сторони та жити в гармонії з собою, щасливо.» – розповідає дизайнер George Lvov.

 

«Одне з двох зображень лімітованої колекції упаковок гордо носить айдентику Запорізької області, оформлену в аутентична квітка. Через те, що я родом із Запоріжжя, та ідея створення бренду G.LVOV прийшла під час прогулянки по острову Хортиця, колиски козацтва, ця коробка має особливе місце у моєму серці і підкреслює походження бренду» – George Lvov.

 

Айдентика має сучасний вигляд і контекст, що відображає українську культуру. Так і всі предмети гардероба G.LVOV – поза часом, при цьому актуальні.