George Lvov For Her

8 March Special!

Лімітована жіноча колекція G.LVOV з нагоди Міжнародного дня жінок втілює у собі дух витонченої аристократичності та бачення дизайнером жіночої краси. 

 

Комплекти створено з італійського шовку та англійського оксамиту в дорогоцінному кольорі синього сапфіра та звабливої фуксії.

Комплект створено з італійського шовку насиченого віддінку квітів фуксії. З кожним рухом тіла тканина дарує неймовірно приємні тактильні відчуття і переливається на сонці, зачаровуючи кожного, хто її бачить.

 

Виконані з шовку звабливі короткі шорти виглядають жіночно і витончено. Частково еластичний пояс забезпечує комфорт. Разом топ і шорти G.LVOV створюють timeless aristocratic look, гідний справжньої Королеви.

 

Комплект створено з італійського шовку та англійського оксамиту в кольорі синього сапфіра. З кожним рухом тіла тканина переливається наче дорогоцінний камінь, зачаровуючи кожного, хто її бачить.

 

Топ виконано з використанням унікальної флорентійської техніки ручного плетіння, яке займає до 2 днів. Виконані з шовку та оксамиту звабливі шорти виглядають жіночно і витончено. Частково еластичний пояс забезпечує комфорт, а оксамитова смужка – елегантний штрих.

 

Разом топ і шорти G.LVOV створюють timeless aristocratic look, гідний справжньої Королеви.