Шовкові боксери
Шовкові боксери
Боксери із шовку з бавовною
Боксери із шовку з бавовною
Вітаємо в он-лайн магазині чоловічих трусів боксерів преміум-класу G.LVOV by George Lvov. Перед вами колекція колекція чоловічої білизни пошита з найкращих тканин, які тільки може запропонувати світ. Безумовний комфорт, дизайнерська модель з мінімумом швів та класичний стиль боксерів створені для справжніх цінителів якісного чоловічої білизни.

Що Таке Труси Боксери?

Лаконічний силует і мінімум швів білизни G.LVOV роблять її комфортною, втім непомітною навіть під вузькими брюками.

Труси-боксери (англ. boxers) - тип чоловічої нижньої білизни, що забезпечує комфорт та свободу рухів. Вони отримали назву завдяки схожості із шортами, які носять боксери під час бою.
Чоловічі боксери G.LVOV створені з тканин від найкращих європейських мануфактур: англійська бававна Thomas Mason (1796), італійська бавовна Monti (1911), Tekstina (1828), а також французький та італійський шовк. Спідня білизна із таких матеріалів дарує більше ніж комфорт – створює тактильну насолоду.

Неперевершений Комфорт Чоловічої Білизни

Чоловічі боксери G.LVOV преміум класу виготовлені з мерсеризованої єгипетської бавовни GIZA і італійського шовку на всесвітньо відомих мануфактурах Monti (1911), Thomas Mason (1796), Tekstina (1828).
Нижня білизна G.LVOV поєднує в собі традиції, елегантність та смак із сучасним дизайном та ідеальною посадкою. Унікальний дизайн - лише 2 шви з боків, суцільне полотно на спині та ідеальна довжина - забезпечують комфортну посадку навіть під вузькими джинсами або класичними брюками. Від ділових зустрічей до велосипедних прогулянок - боксери G.LVOV є правильним вибором для сучасного джентльмена.

До преміум тканини ми додали дизайнерський крій, майстерність швачок, вишукане пакування. Все це робить боксери G.LVOV особливим предметом чоловічого гардеробу.

Класичний Дизайн Білизни Поза Часом

Є опція кастомізації - є послуга вишивки ініціалів.
Колекції класичних чоловічих боксерів G.LVOV поза часом. Вибір кольорів та вишукані деталі вигідно виділять вас, додаючи впевненості вашому образу. Це не просто білизна - це вираз вашого стилю.

Сучасні Технології для Вашого Комфорту

Спідня білизна із таких матеріалів дарує більше ніж комфорт – створює тактильну насолоду.
Мерсеризація — це спосіб обробки бавовни, який винайшов в 1844 році Джон Мерсер, який робить її більш міцною та підготовленою для фарбування. Після процесу мерсеризації бавовняна нитка не має ворсу, має гладку поверхню, гарний блиск і надзвичайну міцність. Саме на таких мерсеризованих тканинах спеціалізується мануфактура Monti (Італія, 1911).

Жакард - це тип тканини, витканий на жакардовому ткацькому верстаті, винайденому французьким текстильним майстром Жозефом Марі Жаккардом у 1804 році. Тканини, виткані на цьому типі мануфактури, мають складні візерунки, виткані безпосередньо в тканині. Це робить білизну стійкою до зминання і такою, що виглядає як нова, навіть після багаторазового прання. Саме на таких жакардових тканинах спеціалізується мануфактура Thomas Mason (Англія, 1796), Tekstina (Словенія, 1828).

Вищий Стандарт Якості

Розкішні чоловічі труси боксери G.LVOV є абсолютно непомітними навіть під вузькими брюками.
Перед відправкою кожна пара боксерів ретельно красується і перевіряється. Ви не знайдете жодної зайвої нитки або кривий шов. Якісні тканини преміум класу, майстерність кравчиня і дизайнерська модель - основа філософії бренду. Ми все робимо для того, щоб білизна служила вам тривалий час, зберігаючи свою привабливість та комфорт.

Купити класичні чоловічі труси боксери легко. Замовте вже зараз на glvov.com.